• Dāvanas radītas unikālā mākslas tehnikā no Matea Art

Laipni aicināti manā mākslas veikalā

Priecājos, ka esi iegriezies manā mākslas darbu veikalā. Šeit Tu uzzināsi vairāk par punktošanas mākslu, varēsi papriecēt acis un, protams, iegādāties kādu no maniem jau radītajiem darbiem vai pasūtīt individuāli izgatavotu darbu tieši Tev.

Par mani

Lasīt vairāk

Punktošanas tehnika

vairāk par punktošanu

Kāpēc klienti iegādājas manus produktus?

Klienti pērk manus darbus, jo tie sagādā prieku un ir neapnīkoši. Manus darbus ir iespējams baudīt no dažādiem attālumiem, tā atklājot arvien jaunas nianses.

Īpaša un pieejama dāvana

" Meklēju īpašu dāvanu sievai uz mūsu septīto kāzu jubileju.Tā kā kāzu ceļojumu pavadījām Namībijā, tad iegādājos vairākus produktus ar printētajiem darbiem par Āfrikas tēmu. Tēja no šīm krūzēm garšo īpaši labi, jo tas atgādina par laiku, kad varējām ceļot. Un mūsu meita tagad arī vēlas krāsainos spilvenus savai istabai. Sūtīšu vēl. "
Edmunds

Printētās mākslas veikals

Man patīk šī tehnika

"Paldies, Matea par lieliskām kanvām mūsu studijas interjeram! Kad gribas kādu “odziņu” studijai, darba kabinetam, mājai, tad šis viennozīmīgi ir lielisks stila un interjera apvienojums!"
Skaistuma studija DI Lavanda

Drukāto kanvu veikals

Unikāla dāvana manam dēlam

"Gribam izteikt milzīgu paldies par portretu! Kad es to ieraudzīju, pat nenoticēju, ka tas ir ar roku uzzīmēts. Neprātīgi skaists un tieši punkts punktā. Vaņa arī ir ļoti priecīgs un piekāra gleznu savā istabā visredzamākajā vietā! Tāds skaistums! "
Vaņa vecāki

pasūtīt mākslas darbu

Projekts "Korporatīvās dāvanas"

"Aktīvajā pirmssvētku laikā sadarbojāmies ar Matea Art, lai izstrādātu īpaša dizaina Ziemassvētku kartītes mūsu klientiem. Sadarbība izvērsās ļoti veiksmīga un saņēmām daudz labu atsaukmju par šī gada svētku apsveikumiem. Bija liels prieks iepazīties ar mākslinieci – ļoti radoša un patīkama personība."
"Korporatīvās dāvanas" project Manager Gundars

sākt sadarbību

Ienāc manā Etsy veikalā

Esmu sagatavojusi daudz un dažādu oriģinālu dāvanu ar printētiem oriģināldarbiem.

Iepērcies Etsy veikalā tagad

Printēts, Kanva, Pasūtījums vai Projekts.

Darbi ir pieejami dažādās formās. Ar lielāko prieku izgatavošu mākslas darbu Jums personīgi vai projektam.

Sazinies ar mani

Pasūti sev individuāli izgatavotu mākslas darbu.

Sazinies ar mani!

info@matea.lv

+371 20 100 222

latviešu lv