Melnās vēstures mēneša kolekcija | Jau ar 1. februāri

Katrs lielais sapnis sākas ar sapņotāju. / Harieta Tubmana /

Dīvaini, bet tajā pat laikā aizraujoši un saistoši ir tas, ka pirms daudziem gadu desmitiem, pat gadsimtiem izteiktais turpina iedvesmot cilvēkus arī mūsdienās. Harrieta Tabmena, Miriama Makeba, Madam C.J. Walker ir tikai dažas no bezbailīgajām sievietēm, kas mani ir iedvesmojušas staltāk izslieties un nebaidīties sekot saviem sapņiem.

Arī es esmu sapņotāja. Es sapņoju par to, lai šīs sievietes iegūtu lielāku uzmanību un tiktu pienācīgi novērtētas par saviem sasniegumiem cilvēktiesību vēsturē.

Kas viņas ir?

Harieta Tubmane /Harriet Tubman/ (1822-1913)

 

 

Harrieta Tabmena bija afroamerikāņu abolicioniste, humāniste un spiedze ASV pilsoņu kara laikā. Pēc izglābšanās no gūsta viņa veica vismaz 13 misijas, lai atbrīvotu vairāk nekā 70 vergus, izmantojot antiverdzības aktīvistu palīdzību un drošas paslēptuves, kas pazīstamas kā "Pazemes dzelzceļš".

 

 

Madam C.J. Walker (1867–1919)

C.J. Volkeres kundze bija amerikāņu uzņēmēja, filantropiste, politiskā un sociālā aktīviste; arī pirmā Amerikas sieviete miljonāre, kas reģistrēta Ginesa rekordu grāmatā. Volkere nopelnīja savu bagātību ar Madam C. J. Walker Manufacturing Company kosmētikas un matu kopšanas produktiem, kas izstrādāti, lai palīdzētu melnajām sievietēm uzturēt skaistumu un labsajūtu.

 

Melnās vēstures mēneša kolekcija

Esmu izveidojusi portretus punktošanas tehnikā, godinot šīs lieliskās sievietes un viņu atstāto apbrīnas vērto mantojumu. Viņas visas ieņem īpašu vietu manā sirdī, un es ļoti ceru, ka viņas atradīs arī ceļu pie tevis.

Melnās vēstures mēneša kolekcijā atradīsiet drosmīgus dizainus, spilgtas krāsas un, cerams, arī iedvesmu sekot saviem sapņiem!

 

Atstājiet savu komentāru

Lūdzu, ņemiet vērā, ka komentāri pirms to publicēšanas ir jāapstiprina

latviešu lv