Piegādes politika

IZSTRĀDĀJUMI pēc pieprasījuma (neattiecas uz pasūtījuma darbu)

Mēs strādājam ar drukas pēc pieprasījuma kravu nosūtītāju. Viņi strādā visā pasaulē, tāpēc atkarībā no jūsu atrašanās vietas jūsu pasūtījumi tiek drukāti un nosūtīti no iekārtas un vietas, kas to var izdarīt visefektīvāk!

 

Kad es saņemšu savu pasūtījumu? Parasti pasūtījuma izpilde aizņem 3–7 dienas, pēc tam tas tiek nosūtīts. Piegādes laiks ir atkarīgs no jūsu atrašanās vietas, bet to var aprēķināt šādi:

● ASV: 3–4 darba dienas

● Eiropa: 6–8 darba dienas

● Austrālija: 2–14 darbdienas

● Japāna: 4–8 darba dienas

● Starptautiski: 10–20 darba dienas

Vai no mana pasūtījuma tiks iekasēta muitas maksa? Starptautiskiem pasūtījumiem var tikt piemērota papildu muitas un nodokļu nodeva. Šī maksa nav mūsu pārziņā, un to novērtē jūsu vietējā muitas iestāde. Muitas politika dažādās valstīs ir ļoti atšķirīga, tāpēc, lūdzu, tieši sazinieties ar vietējo muitas iestādi, lai uzzinātu, vai tās jūsu pirkumiem piemēro nodevas un nodokļus.

Kā izsekot pasūtījumam? Kad pasūtījums tiks nosūtīts, jūs saņemsiet izsekošanas saiti pa e -pastu. Ja jums ir kādi jautājumi par izsekošanu vai sūtījumu, rakstiet mums uz e -pastu info@matea.lv.

Kāda ir jūsu atgriešanās politika? Mēs nepiedāvājam atgriešanu un apmaiņu, bet, ja jūsu pasūtījumā ir kaut kas nepareizs, lūdzu, informējiet mūs, sazinoties ar mums pa e -pastu info@matea.lv!

Vai jūs piedāvājat atmaksu? Atmaksa tiek piedāvāta tikai tiem klientiem, kuri saņem nepareizas preces vai bojātas preces. Ja kāds no šiem gadījumiem attiecas uz jums, lūdzu, sazinieties ar mums pa e -pastu info@matea.lv ar nepareizu/bojātu priekšmetu fotogrāfijām, un mēs to nokārtosim.

Mēs sadarbojamies ar šiem globālajiem pārvadātājiem, lai sniegtu jums vislabāko piegādes pieredzi:

 

PIELĀGOTI PASŪTĪJUMI

KĀRTĪBAS PROCESS

Ja vēlaties kādu konkrētu manā veikalā redzamu preci, labākais veids, kā pasūtīt, ir tiešsaistes veikala izrakstīšanās.

Mana māksla ir pieejama dažādās formās un plašsaziņas līdzekļos, tāpēc laipni aicināti sazināties ar mani, lai apspriestu, ko tieši vēlaties.

Ja jūs interesē oriģināla darba pasūtīšana, labākais veids, kā sākt, ir sazināties ar mani. Es labprāt sniegšu jums visas atbildes par procesu, pirkuma iespējām, piegādeutt.

Pasūtījuma pabeigšana prasa līdz trim nedēļām. Visos veiktajos pasūtījumos ir jūsu vēlamais mākslas darbs A4 formātā, kas ir droši uzglabāts dāvanu kastītē ar Matea Art logotipu. Turklāt jūs saņemsiet pasūtītās mākslas digitālo versiju, lai to varētu izdrukāt uz jebkura materiāla - krūzes, spilvenus, sienas uzlīmes utt.

MAKSĀJUMI

Kopumā par pasūtītajiem darbiem būs jāveic trīs maksājumi.

50%pēc pasūtījuma apstiprināšanas

25%pēc pēdējās mākslas prezentācijas jums

25%pēc pasūtījuma nosūtīšanas

Maksājuma iespējas:

PayPal.com vai Stripe.com

PIEGĀDE

Standarta piegāde irbezmaksas visiem pasūtījumiem visā pasaulē. Mēs droši ievietosim mākslas darbu cieši iepakotā dāvanu kastē, kas neļaus mākslas darbam saburzīties. Standarta piegāde var ilgt līdz trim nedēļām.

Ja vēlaties saņemt pasūtījumu ātrāk, mēs piedāvājam arī ātrās piegādes risinājumus. Tomēr par šo pakalpojumu jums būs jāmaksā papildus. Sazinieties ar mani, lai iegūtu sīkāku informāciju.

latviešu lv